полікарбонат головна
вибір полікарбонату
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
полікарбонат
UA | RU

Полікарбонат Київ Україна


Полікарбонат стільниковий, монолітний та профільований від офіційного імпортера


полікарбонат стільниковий, монолітний, профільований


Компанія Теплиця Люкс Україна - офіційний прямий імпортер від виробника стільникового, монолітного та профільованого полікарбонату в Києві

Підприємство Теплиця Люкс - лідер українського ринку у сфері виробництва дачних теплиць, тепличних комплексів та один з найбільших імпортерів стільникового, монолітного і профільованого полікарбонату, торгових марок GreenHouse, GreenHouse Nano, Palsun, Monogal, від провідних світових виробників.

З моменту свого заснування в 2008 році наша компанія використовувала стільниковий і монолітний полікарбонат для власного виробництва теплиць, навісів та інших металоконструкцій. Ми випробували різні марки полікарбонату, оцінили їх позитивні та негативні сторони, перевірили якість різних виробників. І коли у 2014 році стало нагальним питання власного імпорту полікарбонату з метою як задоволення власних збільшених виробничих потреб, так і для оптового та роздрібного продажу, ми вже знали, який полікарбонат та якої якості потрібно запропонувати українському споживачу.

Де придбати полікарбонат у Києві з гарантією якості

З серпня 2015 року брендовий полікарбонат купити можна не тільки в центральному офісі компанії Теплиця Люкс, але і прямо на оптовому складі в Києві. Адреси офісу та оптового складу ви можете переглянути у розділі Контакти

полікарбонат для теплиць

полікарбонат для теплиць


Виробник полікарбонату завод Plastilux Group – наш постачальник


Стільниковий, монолітний та профільований полікарбонат з гарантією до 30 років вже у Києві на складі


ВИСОКОМІЦНИЙ СТІЛЬНИКОВИЙ, МОНОЛІТНИЙ І ПРОФІЛЬОВАННИЙ ПОЛІКАРБОНАТ
ПЕРШИЙ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІМПОРТЕР БРЕНДА GREENHOUSE NANO - КОМПАНІЯ ТЕПЛИЦЯ ЛЮКС
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ДИЛЕРІВЗавод PLASTILUX GROUP - наш надійний постачальник з 2015 року. Це сучасний виробничий комплекс здатний випускати на рік понад 25 000 000 кв. полікарбонату на десятках сучасних технологічних ліній.


завод полікарбонату

виробництво полікарбонату


У виробництві полікарбонату використовують дуже високоякісну первинну сировину від провідних світових виробників сировини – компаній: Bayer – Німеччина, Kafrit – Ізраїль та Sabic – Саудівська Аравія. Для контролю якості продукції завод має власну акредитовану лабораторію. Якість продукції підтверджується сертифікатом відповідності, санітарно-епідеміологічним висновком, сертифікатом пожежної безпеки.

Листи полікарбонату, що виготовляються на заводі Plastilux group мають захист від ультрафіолету, що забезпечується за допомогою методу співекструзії. На сьогоднішній день це найбільш надійний спосіб захисту від УФ, який забезпечує максимальний захист та найбільшу довговічність. На всю продукцію розповсюджується гарантія заводу-виробника.


обладнання виробника

виробник полікарбонату


Стільниковий полікарбонат випускається у листах шириною 2100 мм. Ми імпортуємо переважно листи довжиною 6 метрів, на складі є листи довжиною 12 метрів. Однак, при необхідності, завод може зробити листи будь-якої, нестандартної довжини, на Ваше замовлення.

Марки полікарбонату.

Наша компанія «Теплиця Люкс» імпортує стільниковий, монолітний та профільований полікарбонат, який випускається на заводі «Plastilux Group» на підставі технічного завдання, узгодженого технічними спеціалістами двох підприємств на підставі побажання та відгуків наших клієнтів.

Стільниковий полікарбонат "GreenHouse".

Ідеальне рішення для покриття світлопрозорих конструкцій таких як: автомобільні навіси, тераси, альтанки, басейни, козирки, вхідні групи, покриття АЗС, дах спортивних споруд, зупинкові пункти, покриття спортивних споруд. Стільниковий полікарбонат GreenHouse має посилений захист від ультрафіолету, що дозволяє заводу виробнику, при правильному монтажі та експлуатації полікарбонату давати гарантію на матеріал 120 місяців. Первинна сировина та вивірена технологія виробництва дозволяють отримувати якісний стільниковий полікарбонат з високим коефіцієнтом пластичності та удароміцності.

Стільниковий полікарбонат "GreenHouse-Nano".

Інноваційний полікарбонат для сільського господарства та індивідуальних теплиць. Стільниковий полікарбонат з приставкою «Нано» має унікальні властивості з перетворення та посилення червоного спектру сонячного випромінювання довжиною 660 нано метрів. Завдяки цій властивості культури, що ростуть у теплицях і оранжереях, покритих стільниковим полікарбонатом «GreenHouse-Nano» , отримують більше «червоного» світла, а він, як відомо, є найнеобхіднішим у всіх процесах, що відбуваються в рослинах, таких як фотосинтез, вегетація, плодоношення . Десятки тисяч метрів квадратних українських теплиць, покритих стільниковим полікарбонатом GreenHouse-Nano , не перестають дивувати врожаями своїх господарів. Більш ніж 7-річний досвід використання стільникового полікарбонату «GreenHouse-Nano» в українських теплицях на практиці підтвердили його властивості щодо збільшення врожаю.

Профільований полікарбонат МП-20.

Профільований полікарбонат МП-20 – це монолітний ударостійкий полікарбонат з надійним захистом від ультрафіолету. Відмінною особливістю профільованого полікарбонату є, поряд з його самодостатністю, можливість його інтеграції в покрівельні та фасадні системи, виготовлені із сталевого профільованого листа. Таким чином можна легко виробляти зенітні ліхтарі на сучасних будівлях та спорудах цивільного, промислового, спортивного та сільськогосподарського призначення. У приватному секторі профільований монолітний полікарбонат гармонійно підійде для покриття автомобільних стоянок, терас, виробництва козирків та вхідних груп. Профільований полікарбонат МП-20 увібрав у себе ударну міцність монолітного полікарбонату, жорсткість трапецеїдального сталевого профільованого настилу,і звичайно ж прозорість притаманна всім полікарбонатним листам.

Профільований полікарбонат С-8.

Монолітний профільований полікарбонат С-8 відмінно підійде для покриття весняних неопалюваних теплиць у разі їх експлуатації в місцях з можливим падінням на них важких снігових мас, бурульок та в регіонах з підвищеною градонебезпекою. Міцність монолітного полікарбонату та невисока висота гофри дасть теплиці як додатковий захист від небажаних зовнішніх впливів, так і дозволить зашити конструкцію теплиці будь-якої конфігурації та складності з максимальним поєднанням та герметизацією всіх вузлів. Профільований полікарбонат С-8 пропускає 90% світла, що робить його лідером у своєму класі. Невибагливість у зберіганні, простота перевезення та монтажу роблять профільований полікарбонат в даний час однією з кращих альтернатив класичному стільниковому полікарбонату у разі застосування в теплицях, що не опалюються.

Монолітний полікарбонат Palsun, Monogal.

Наше підприємство також щільно співпрацює з найбільшими заводами, що випускають монолітний листовий полікарбонат. На нашому складі ви завжди можете отримати як прозорий, так і кольоровий полікарбонат монолітний товщиною 0,8 мм, 1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм. Монолітний полікарбонат відмінно зарекомендував себе в тих випадках, коли поряд з максимальною стійкістю до удару матеріалу покриття, потрібні ще й ідеальні естетичні якості. Вхідні групи будівель ресторанної та банківської сфер, декоративні та функціональні елементи будівель та споруд курортної та рекреаційної специфіки багаторазово виграють при застосуванні монолітного полікарбонату. Останнім часом почастішали запити на монолітний полікарбонат товщиною менше міліметра,так як він знайшов широке застосування при виготовленні захисних санітарних екранів на торгових майданчиках та в приміщеннях де відбувається торгівля товарами та послугами. На нашому підприємстві ви зможете не тільки отримати монолітний полікарбонат, але також замовити послугу з його різання, як прямолінійної, так і криволінійної, з виконанням, при необхідності, фасок.

сировина полікарбонату сировина для полікарбонату сировина для полікарбонат листи полікарбонату

Всі марки стільникового полікарбонату виготовляються із гранульованої сировини методом екструзії. Захист від УФ-променів наноситься на листи методом співекструзії. Товщина захисного шару становить від 25 до 50 мкм.

полікарбонат для теплиць, будинку, навісу


ТОП - статті про полікарбонат від фахівців компанії Теплиця Люкс


Чи варто довіряти якості харчування в контейнерах із полікарбонату

Полікарбонат є ідеальним матеріалом для виготовлення харчових посудин. Аби не вміст у собі вважається токсичним речовини – бісфендола-А. Тож чи варто ризикувати і купувати такий продукт?Що робити, щоб Ваш полікарбонат залишився неушкодженим до монтажу

Пошкодити лист полікарбонату можна не тільки під час монтажу, але і під час його перевезення та зберігання. Так що варто уважно стежити за всіма процесами, навіть найпростішими.Як полікарбонат використовується у космічній промисловості.

Полікарбонат є не лише тим, до чого ми звикли. Він використовується не тільки на всій поверхні нашої планети, а й у відкритому космосі. Детальніше дізнатися про це Ви зможете у цій статті.Чому обладнати лазню тепер легко?

У моду входять сонячні лазні із полікарбонату. І справді, вони мають велику кількість плюсів та переваг перед класичним аналогом. Про це докладніше можна дізнатися у нашій статті.Навіщо полікарбонат використовують як матеріал для лінз?

Ми намагаємося розповісти Вам про багато функцій та застосування полікарбонату. Так само і в цій статті ми збираємося розповісти про те, чому ж варто довіряти цьому матеріалу навіть як лінзу..Чому дизайнери у своїх проектах віддають перевагу полікарбонату?

Всі, в основному, чують про характеристики полікарбонату як матеріал для покриття теплиць і навісів. Але варто звернути увагу на те, які важливі функції він виконує і у повсякденному житті.Властивості полікарбонату як куленепробивного матеріалу

Всі ми звикли до того, що полікарбонат використовується для дач, теплиць, навісів, альтанок. Коли ми чуємо про монолітний полікарбонат, на думку навіть не спадає така думка, що цей матеріал не такий простий, і виступає як куленепробивний матеріал.Чому варто віддавати перевагу полікарбонат плівці та склу

Скло і плівка повинні піти на другий план і з'являтися на ринку в будь-якій якості, але не як покриття для теплиць. Адже ця роль по праву належить полікарбонату.Абсолютна безпека полікарбонату

Багато хто вважає застосування полікарбонату у повсякденному житті людини ризиком, оскільки він несе у собі хімічну речовину. Ми розповімо, чому це не так.Чому Теплиця Люкс рекомендує замінити скло полікарбонатом

Напевно, кожен, при покупці полікарбонату ставить питання - чи варто довіряти цьому матеріалу, чи не поставити на його місце звичайне і таке знайоме скло? Ми пояснимо, чому не варто віддавати перевагу склу, як покриттю для теплиць.Яких умов краще дотримуватися при покупці полікарбонату

Головне при покупці полікарбонату, як і будь-якого матеріалу – не бути обдуреним. Ми розповімо, наскільки варто бути обережним у цій справі.Що варто знати, щоб отримати хорошу якість полікарбонату після монтажу

Можна самому змонтувати власний полікарбонат. Втім, це не дуже легке завдання. Але ми розповімо, яких правил Вам варто дотримуватись для потрібного результату.Як утворюється ціна на полікарбонат

Покупці завжди цікавляться питаннями вартості різних марок та видів полікарбонату. Чому один полікарбонат коштує дорожче, а інший дешевший? Від чого залежить кінцева ціна?Яку службу може послужити полікарбонат?

Наскільки корисний полікарбонат? Важко навіть уявити масштаби його поширення як будівельного матеріалу.Стійкість стільникового полікарбонату до різних навантажень

Перед тим, як проектувати будь-яку конструкцію, необхідно передбачити, які навантаження вона випробовуватиме в процесі її експлуатації. Полікарбонат має свої характеристики опору навантаженням..Правильне обслуговування та ремонт стільникового полікарбонату

Після покупки полікарбонату його необхідно змонтувати на конструкції. Після цього починається експлуатація. Саме в цей час усі забувають, що його, як і будь-який інший будівельний матеріал, слід обслуговувати та ремонтувати.Стільниковий полікарбонат – найкращий вибір для покриття

Стільниковий полікарбонат міцно зайняв лідируючу позицію по відношенню до інших світлопрозорих матеріалів сучасного будівництва. Чому це сталось?Як зберігати вже куплений полікарбонат

Типова життєва ситуація - полікарбонат вже куплено, але ще нікуди не використано. Що робити з ним? Може просто поставити чаркою біля сараю? Виявляється, є правила.Полікарбонат – сучасний матеріал нової ери

З появою полікарбонату як світлопрозорого матеріалу для монтажу покриттів, багато будівельних практик і технологій зазнали значних змін.Правильний монтаж полікарбонату – це важливо!

Багато покупців полікарбонату не приділяють серйозної уваги питанням його правильного монтажу та подальшої експлуатації. І даремно, адже ці правила досить прості та зрозумілі.Теплиці із стільникового полікарбонату

Будь-які суперечки вже не мають сенсу. Багаторічна практика оргромної кількості тепличників і фермерів довела, що матеріалу кращого за полікарбонат для укриття теплиць не існує!Полікарбонат Титан Пласт - найрозумніший вибір

Білоруські підприємства давно цінуються як акуратні та сумлінні виробники. Держнагляд, контроль якості, суворе дотримання техпроцесів. Усе це дає результати.Позитивні якості стільникового полікарбонату

Полікарбонат винайшли для покриття теплиць. Однак, матеріал виявився настільки вдалим, що в наш час його використовують практично у всіх сферах сучасного будівництва.Чому полікарбонат значно кращий за скло

Стільниковий полікарбонат поступово замінює собою такі традиційні будівельні матеріали як оргскло та скло. Причина - реальні переваги в його технічних характеристиках.Полікарбонат GreenHouse Nano – експерименти для підтвердження

Теорії можуть бути дуже красивими та привабливими. Однак, якщо вони не підтверджені практикою, вони нічого не варті. Які ж справи з полікарбонатом Грінхаус Нано?Навіси та козирки з полікарбонату

Листовий полікарбонат, завдяки своїм унікальним властивостям міцності, є ідеальним матеріалом для зведення будь-яких світлопрозорих конструкцій. Міцна конструкція з металу та полікарбонату - це сучасно, красиво, надійно та довговічно.Навіси для автомобілів з полікарбонату

Автомобіль не повинен мокнути під дощем та снігом. Якщо ви власник приватного будинку, у вас є можливість побудувати на своїй ділянці автомобільний навіс. Найрозумніше виготовити його з металевої конструкції, покритої полікарбонатом.Полікарбонат GreenHouse Nano - наука на варті врожаю

Стільниковий полікарбонат винайдено вже давно, але прагнення покращити його властивості не залишає вчених досі. Істотний прорив стався із створенням нано структурної добавки, що збільшує врожай майже 50%.Стільниковий полікарбонат та його властивості

Області застосування стільникового полікарбонату численні, дуже різноманітні та обумовлені його унікальними міцнісними та іншими фізичними характеристиками. Розглянемо деякі з них.Відмінність полікарбонату від оргскла

Перед тим, як побудувати щось, виникає проблема вибору будматеріалу. Декілька років тому на ринку домінували такі будматеріали як черепиця, шифер, листове залізо тощо.Правильный выбор поликарбоната

Если Вы приобретаете сотовый поликарбонат, не зная нижеследующее, Вы покупаете кота в мешке. Или Вы готовы платить за воздух?.. быть скупщиком вторсырья?.. становиться жертвой, чьей-то некомпетентности?..Осторожно! В Украине появилась подделка поликарбоната Greenhouse Nano!

На рынке появился поликарбонат розового цвета, внешне очень похожий на тепличный поликарбонат Гринхаус Нано. Кроме розового цвета, подделка ничем не похожа на настоящий поликарбонат Greenhouse Nano, и не обладает его уникальными свойствами.Как построить из поликарбоната зимний сад в частной доме

Металлический каркас и пластик - что может быть проще? Почему же тогда все частные владения не застроены зимними садами? Просто, у украинцев пока в этом деле мало опыта и знаний, как это правильно сделать. Будем исправлять ситуацию!Типы и марки компаний поставщиков поликарбоната в Украину

Областей применения поликарбоната огромное множество, также, на рынке Украины присутствует немало торговых марок материала. Каждая торговая марка имеет свои особенности и отличные от прочих характеристики. Как выбирать?Принципы формирования цены на поликарбонат

Почему поликарбонат имеет различную стоимость? Ведь листы по техническим характеристикам, с первого взгляда, почти везде одинаковые. Есть разные его виды, марки, толщина, цвет. Что еще?Бренды и марки зарубежного поликарбоната в Украине

Сегодня огромное число производителей предлагает свою марку поликарбоната для продажи в Украине. Это как всемирно известные бренды, так и малоизвестные даже строителям марки. Разобраться сложно, но, все же, основных поставщиков знать стоит.Почему везде разные цены на поликарбонат?

Поликарбонат с первого взгляда везде одинаковый. Цены однако, везде разные. От чего же зависит цена на листы поликарбоната различных марок, брендов, производителей из разных стран?Поликарбонат монолитный в строительстве навесов для автомобилей

Монолитный поликарбонат - очень прочный материал. Его технические характеристики просто поражают. Именно такой материал идеально подходит для конструкций автомобильных навесов самых разнообразных форм и размеров.............Поликарбонат сотовый для строительства кафе, ресторанов и зданий общепита

Современное строительство широко использует конструкции с применением сотового поликарбоната. Уникальная совокупность технических характеристик делает этот материал просто незаменимым для эффективного возведения облегченных каркасов.............Характеристики и свойства монолитного поликарбоната

Безопасное использование строительных материалов в наши дни особенно актуально. Монолитный поликарбонат имеет уникальные эксплуатационные характеристики именно как особо надежный строительный материал..............Как можно использовать поликарбонат для зимнего строительства

Уникальные температурные свойства поликарбоната и его способность выдерживать особо низкие температуры, позволяют применять его для строительства сооружений в зимнее время, в том числе для сооружения зимних теплиц..............


Полікарбонат для навісів та козирків

Стільниковий полікарбонат останнім часом все частіше використовується для виготовлення навісів та козирків, які мають ряд переваг перед навісами та козирками з інших матеріалів. Навіси та козирки із стільникового полікарбонату надійні, міцні, довговічні, мають привабливий зовнішній вигляд.

Полікарбонат для теплиць та парників

Стільниковий полікарбонат знайшов широке застосування при виготовленні теплиць та парників. Металевий каркас плюс стільниковий полікарбонат роблять теплиці та парники міцними та довговічними. Теплиці та парники із стільникового полікарбонату мають сучасний, привабливий вигляд та зручні в експлуатації.

Фізичні характеристики полікарбонату

Стільниковий полікарбонат має товщину панелей від 4 до 16 мм. Відстань між ребрами жорсткості – від 5,7 до 20 мм. Вага панелі полікарбонату – 800-2700 грам на кв.м. Світлопроникність за стандартом ASTM D1003 – 86-76. Мінімальний радіус вигину – 700 – 1800 мм..

Переваги стільникового полікарбонату

Стільниковий полікарбонат дуже легкий, має малу питому вагу - стільниковий полікарбонат важить у 16 разів менше, ніж скло та у 6 разів менше, ніж акрил аналогічної товщини. Стільниковий полікарбонат має високу ударну міцність..

Світлопроникні властивості стільникового полікарбонату

Світлопропускаюча здатність стільникового полікарбонату з прозорих панелей 2-х шарів становить приблизно 90%. Крім прозорих панелей, виготовляються білі панелі з різним ступенем світлопропускання.

Теплоізоляційні властивості стільникового полікарбонату

Стільниковий полікарбонат має відмінні теплоізоляційні властивості, порівняно зі склом. Це пов'язано з тим, що у нього є повітряний прошарок усередині панелей, який працює як дуже хороший утеплювач.

Пожежна безпека стільникового полікарбонату

Сертифікат якості відомих марок полікарбонату має дані про те, що товар відповідає прийнятим міжнародним вимогам щодо безпеки його застосування в промисловості та будівництві та належить до групи матеріалів зі слабким горінням. Таким чином, полікарбонат визнається негорючим матеріалом і є пожежобезпечним.


на початок сторінкиКарта офіційного сайту